Skip to content

Noderīgi rīki un resursi

Noderīgi rīki un resursi par energoefektivitāti

“Rīgas enerģētikas aģentūras” bezmaksas konsultācijas

“Rīgas enerģētikas aģentūra” piedāvā bezmaksas konsultācijas ikvienam rīdziniekam, kas apsver iespēju veikt sava daudzdzīvokļu nama atjaunošanu un vēlas iegūt visaptverošu un kompetentu informāciju par šo procesu, atbalsta iespējām, ieguvumiem no atjaunošanas u. c. 

„Rīgas enerģētikas aģentūras” „YouTube” kanāls

Rīgas enerģētikas aģentūra sniedz konsultācijas par ēku atjaunošanu, biedrību dibināšanu un atjaunīgo energoresursu izmantojumu, kā arī nodrošina energoapgādes un energoefektivitātes vadību un koordināciju Rīgas pašvaldībā. Šajā “YouTube” kanālā Jūs varat noskatīties vairāk nekā 10 informatīvus video, kā arī vebinārus, kas ir saistīti ar ēku atjaunošanu un to energoefektivitātes uzlabošanu. 

Atjauno.riga.lv

Mājas lapa www.atjauno.riga.lv izveidota līdzfinansējuma saņemšanas procedūru administrēšanai un klientu atbalstam, ja viņi vēlas izmantot Rīgas doms Īpašuma departamenta administrētās programmas dzīvojamo māju atjaunošanai, kuru ietvaros iespējams pretendēt uz pašvaldības līdzfinansējumu dzīvojamās mājas tehniskā stāvokļa bīstamības novēršanai, energoefektivitātes pasākumiem, uz publisko ārtelpu vērtās fasādes vai tās elementu atjaunošanai, kā arī dzīvojamai mājai piesaistītā zemesgabala labiekārtošanai.”

Rīgas namu pārvaldnieka mājaslapa

Rīgas namu pārvaldnieks (RNP) ir Baltijā lielākais ēku apsaimniekotājs. RNP klienti var saņemt atbalstu ēkas atjaunošanā, turklāt uzņēmums piedāvā arī projektu vadības pakalpojumus.

„Altum” tīmekļsemināri

“Altum” mājaslapā Jūs varēsiet atrast ne tikai visaptverošu informāciju par atbalsta saņemšanu, bet arī vebinārus par granta piešķiršanas kārtību un citām aktuālām tēmām. 

„Dzīvo siltāk” „YouTube” kanāls

2020. gada 4. martā Ekonomikas ministrija, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija un 34 valsts pārvaldes iestādes, nevalstiskās organizācijas un valsts kapitālsabiedrības parakstīja atjaunoto Sadarbības memorandu, apņemoties kopīgi nodrošināt informācijas pieejamību par ēku (dzīvojamo, publisko un ražošanas) atjaunošanas, pārbūves un energoefektivitātes paaugstināšanas iespējām. “Dzīvo siltāk” ir informatīvā kampaņa šī Sadarbības memoranda ietvaros.