Skip to content

Rīgas energoefektivitātes informācijas
centrs Renove.lv

Renove.lv

Rīgas energoefektivitātes informācijas centrs Renove.lv ir izveidots Eiropas Savienības programmas „Life” finansētā projektā REVERTER, un to pārvalda „Rīgas enerģētikas aģentūra”. Renove.lv nolūks ir palīdzēt iegūt visaptverošu un pilnvērtīgu informāciju ikvienam rīdziniekam, kas vēlas atjaunot savu dzīvojamo ēku.

Kā tieši Renove.lv un „Rīgas enerģētikas aģentūra” var Jums palīdzēt

Mūsu komandā ir speciālisti, kas izcili orientējas enerģētikas finansējuma piesaistes, dokumentācijas sakārtošanas un citos ar renovāciju saistītos jautājumos.

Mēs nodrošinām bezmaksas konsultācijas gan klātienē, gan tiešsaistē, lai atbildētu uz visiem Jūsu jautājumiem un sniegtu padomus, kas balstīti uz mūsu zināšanām un pieredzi.

Ja Jūs vai kāds cits mājas iedzīvotājs nav pārliecināts par atjaunošanas nozīmību, apkures sezonas laikā (ziemas mēnešos) „Rīgas enerģētikas aģentūra” veiks bezmaksas termogrāfiju. Termogrāfijas gaitā ēka tiks fotografēta ar infrasarkano staru kameru, kas vizualizēs vietas, pa kurām tiek zaudēts siltums.

Pašlaik mēs diemžēl nevaram palīdzēt Jums sagatavot visu nepieciešamo dokumentāciju, tomēr mūsu rīcībā ir visas veidlapas, kā arī informācija par to, kādi dokumenti kurā renovācijas posmā ir nepieciešami.

Mūsu komanda tieši neiesaistās problēmu risināšanā, tomēr, ja atjaunošanas procesā ir radusies jebkāda veida problēma, piesakieties bezmaksas konsultācijai un mēs palīdzēsim Jums rast atbildes un informatīvos resursus tās risināšanai.

REVERTER Riga

Kādos jautājumos Rīgas energoefektivitātes centrs ir kompetents konsultēt

Ieguvumi no ēkas atjaunošanas jeb uzlabota energoefektivitāte

Ēkas atjaunošanas finansēšanas un atbalsta iespējas

Dokumentu sagatavošanas un iesniegšanas kārtība un prasības

Iespējas mainīt siltumapgādes iekārtas

Biedrības dibināšana, energokopienas izveide

Informācija par pakalpojumu sniedzējiem

Uzzināt vairāk par daudzdzīvokļu namu atjaunošanas procesu

Uzziniet vairāk par savām iespējām atjaunot jeb renovēt daudzdzīvokļu ēku, kurā dzīvojat.

Atbalsta iespējas
un formas

Kā notiek
atjaunošana

Iesniedzamo dokumentu paraugi

Vai Jūs vēlaties atjaunot savu daudzdzīvokļu ēku?

Piesakieties bezmaksas konsultācijai, kuras gaitā „Rīgas enerģētikas aģentūras” speciālisti Jums sniegs visaptverošu informāciju par iespējām un risinājumiem.